Home » Фотоальбоми » Свято весни

Свято весни

На данном изображении может находиться: 7 человекНайкраще свято – свято весни, всіх мам, бабусь, дівчаток! Хоч із запізненням, та все ж таки, сьогодні в учнів початкових класів Малосмілянської ЗОШ І-ІІ ст. пройшло свято ” 8 березня”. На святі були присутні гості голова Тернівської ОТГ Борисенко І.А. та директор школи Кармазіна О.П.,

які привітали всіх присутніх зі святом. Свято пройшло чудово, з чуттєвим віршами, піснями, танцями та різноманітними конкурсами для мам і бабусь! Свято закінчилося врученням подарунків. Дякую всім присутнім мамам і бабусям, що завітали на свято та за участь в житті ваших діток! Особлива вдячність організатору свята Бак О.В. та учасникам свята учнями 1, 2, 3, класів та їх класним керівникам Шарлай Н.А. , Танцюрі А.В. та Борисенко І.А. за солодкі подарунки для діток!

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Оля Бак, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: Алена Кармазина и Оля Бак, люди стоят и в помещении
На данном изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и свадьба