Home » Фотоальбоми » Тиждень безпеки дорожнього руху!

Тиждень безпеки дорожнього руху!

Життя – найдорожче, що є у людини.

Дорослий цінує життя і дитина

І з тим, щоб життя розквітало усюди,

Розумні правила придумали люди.

Відповідно до плану роботи школи та загального плану заходів до Тижня безпеки дорожнього руху з 13 по 19 листопада було проведено низку  заходів.

Тиждень розпочався з загальношкільної лінійки, на якій учні школи ознайомилися з планом роботи що до проведення Тижня безпеки дорожнього руху: 14.11 бібліотекаром школи, Бак О.В., була оформлена виставка літератури «Ми пішоходи» та вчителем образотворчого мистецтва, Сидоренко І.Ф.,  серед учнів 1-9 класів проведено конкурс малюнків «Моя безпека на дорозі» ; 15.11. пройшов інформаційний день, діти отримали буклети «Небезпечні й безпечні місця переходу вулиць» та переглянули відеоролик «Не перевищуй швидкість!», а також взяли участь в акції  «Дитина наслідує приклад батьків». Практичні заняття з до медичної підготовки постраждалим в ДТП «Знаю , вмію, врятую»  пройшли 16.11, які провела вчитель основ здоров’я Приймак А.А. Тиждень закінчився єдиним уроком з правил дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя», для початкових класів було організовано виставу лялькового театру «Колобок в країні Пішоходії» та перегляд мультфільмів «Безпека на дорозі» уроки тітоньки Сови.

Завуч Малосмілянської ЗОШ І-ІІ ступенів

Танцюра А.В.