Home » Батьківські збори » Тренінг для батьків майбутніх першокласників

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

Тренінг для батьків майбутніх першокласників

Сьогодні вперше за довгі роки в Малосмілянському садочку “Дзвіночок” було проведено заняття -тренінг для батьків майбутніх першокласників. Також на порядку денному були заслуханні питання :
1.Опис – відповідь на питання ” Вірус Коксакі.Міф і боротьба з ” екзотичним” захворюванням”від медичної сестри Алли Іванівни Бабак.
2.Доповідь завідуючої Макаренко Лариси Анатоліївни про оздоровлення влітку.Можу зробити висновок від почутого, що цей маленький садочок за літній період перевиконав норму ” більше 1000 дітоднів” і при цьому в середньому кожного дня дитячий садочок відвідувало 18-20 осіб при температурі +39!!!. Молодці!! Так тримати!!Хотілося б щоб їхня потреба в “павільйоні- накритті” здійснилася в наступному році!!!
3. Проведено заняття-тренінг для майбутніх батьків першокласників вчителем Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бак Ольгою Валеріївною на якому батьки виконували різноманітні вправи ” Вітаю вас”, ” Розвідники”, “Вправа із резинкою”, ” Інтелектуальна розминка”, грали в гру ” Серветка”, переглядали відео про НУШ, виконували вправу ” Долонька щастя”,ярмарок ідей ” Щаслива дитина” ( перший спільний проект батьків), виконали вправу ” Кошик вражень”, а наприкінці тренінгу отримали буклети для ” Майбутніх першокласників”
Мені як педагогу, якому потрібно буде по-іншому в новому навчальному році навчати дітей,хотілося донести батькам про те, що наші дітки не будуть більше “зазубрювати” матеріал, а ” граючись – навчатись” -засвоювати його.Батьки були дуже активними та в піднесеному настрої.
Дякую всім батькам, колективу садочку за теплий прийом та підтримку!!)))З Вами дуже приємно працювати. Хочеться побажати щоб Ви і надалі виховували таких хороших і здібних дітей. Удачі,здоров”я та натхнення у вашій нелегкій справі.


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!