Home » Мультимедіа » Тренінг “Модель професійного розгорання”

Тренінг “Модель професійного розгорання”

На данном изображении может находиться: 2 человека, в том числе Алла Забарна, обувь31 жовтня 2018 року на базі Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, відбувся Тренінг для педагогічних працівників «МОДЕЛЬ ПОПЕРЕДЖЕННЯ «ПРОФЕСІЙНОГО РОЗГОРАННЯ»», який провела тренер, Войцях Тетяна Володимирівна, завідувач обласного центру практичної психології і соціальної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Під час заходу учасники:
• сформували єдине розуміння понять та термінів «емоційне вигорання», «професійна деформація», «зони емоційного вигорання» та інших з питань профілактики професійного вигорання;
• ознайомилися з діагностичними методиками, доступними для застосування у повсякденній професійній діяльності та особистому життєвому просторі для виявлення ознак емоційного напруження та/або професійного вигорання;
• практично опрацьовували діагностичні методики з метою їх самодіагностики;
• ознайомилися з моделью «професійного розгортання» та арт-терапевтичними методиками і техніками, що сприяють корекції та відновленню емоційного стану;
• розвинули вміння застосування елементів арт-терапії в професійній діяльності та повсякденному житті з метою попередження та профілактики емоційного напруження;
• підвищили рівень психологічної культури та бережливого ставлення до власного психологічного здоров’я та оточуючих.
Дякую всім учасникам тренінгу за активну участь та плідну працю, особлива вдячність тренеру Войцях Тетяні Володимирівні за чудовий захід, позитивні емоція та корисну інформацію та Забарній Аллі Петрівні, завідуючій методичним кабінетом Відділу освіти за допомогу у організації та проведенні тренінгу. Дякую!

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит
На данном изображении может находиться: Алла Забарна, стоит и в помещении
На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении