Home » Мультимедіа » Тренінги – “Розв’язуємо конфлікти”, “П’ять якостей які я ціную в собі”, “Бути справжніми друзями”

На данном изображении может находиться: 5 человек, в том числе Лариса Коваленко, люди улыбаются, люди сидят

Сьогодні, 6 лютого, в Малосмілянській ЗОШ І-ІІ ст, соціальним педагогом Кравчук Людмилою Адольфівною та класними керівниками, Коваленко Ларисою Леонідівною, Шарлай Наталією Анатоліївною та Олексієнко Катериною Михайлівною, в 2,4 та 5 класі були проведені тренінги: “Розв’язуємо конфлікти”, “П’ять якостей які я ціную в собі”, “Бути справжніми друзями”, під час яких учні вчилися знаходити компроміси, гарні якості один в одного та в себе, говорили про дружбу та вправно виконували всі завдання.

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят, стол и в помещении
На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит
На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Наташа Шарлай, люди улыбаются, люди сидят и в помещении
На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит