Home » Мультимедіа » Трудова акція «Зробимо своє село чистим»

Трудова акція «Зробимо своє село чистим»

З метою виховання в учнів почуття єдності з природою, відповідальності за стан її, збереження, залучення школярів до громадської діяльності, спрямованої на захист оточуючого середовища щороку в квітні проходить місячник екологічного виховання «Пробач мені, моя земле».

5 квітня в Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів були проведені трудові акції «Посади дерево» та «Зроби своє село чистим».  Учні школи і вчителі спільно з сільською радою та головою Малосмілянської сільської ради Пономаренком І.М. , а також  дитячим садочком,  прибирали (підмітали та громадили) узбіччя дороги,  територію школи та парку біля сільської ради  від засмічень та сухого листя і  висадили близько 100 дерев: клени, липи, дуби.    Хочеться висловити подяку всім, хто долучився до трудової акції, особливо: Сегеді Ю.Ю., директору ДП  «Смілянський лісгосп»  за надані дерева, Блащуку М.І. за надану допомогу у привезені води для висадження дерев, а також Липкові В.І.  за солодощі, що стали для школярів, приємним  сюрпризом по закінченню  роботи.

Кожен з нас в житті має зробити багато добрих справ. Жити так, щоб не сумно було оглядатися назад. В школі ми вчимо дітей бути добрими, чесними, милосердними та любити і берегти свій рідний край.  Саме така практична природоохоронна діяльність формує у дітей навички природокористування. Тому ми раді , що долучилися до такої доброї,  великої справи в благоустрою територій школи та рідного села.

Завуч Малосмілянської ЗОШ І-ІІ ступенів

Танцюра А.В.