Home » Мультимедіа » Трудова акція «Зробимо своє село чистим»

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

Трудова акція «Зробимо своє село чистим»

 

З метою виховання в учнів почуття єдності з природою, відповідальності за стан її, збереження, залучення школярів до громадської діяльності, спрямованої на захист оточуючого середовища щороку в квітні проходить місячник екологічного виховання «Пробач мені, моя земле».

5 квітня в Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів були проведені трудові акції «Посади дерево» та «Зроби своє село чистим».  Учні школи і вчителі спільно з сільською радою та головою Малосмілянської сільської ради Пономаренком І.М. , а також  дитячим садочком,  прибирали (підмітали та громадили) узбіччя дороги,  територію школи та парку біля сільської ради  від засмічень та сухого листя і  висадили близько 100 дерев: клени, липи, дуби.    Хочеться висловити подяку всім, хто долучився до трудової акції, особливо: Сегеді Ю.Ю., директору ДП  «Смілянський лісгосп»  за надані дерева, Блащуку М.І. за надану допомогу у привезені води для висадження дерев, а також Липкові В.І.  за солодощі, що стали для школярів, приємним  сюрпризом по закінченню  роботи.

Кожен з нас в житті має зробити багато добрих справ. Жити так, щоб не сумно було оглядатися назад. В школі ми вчимо дітей бути добрими, чесними, милосердними та любити і берегти свій рідний край.  Саме така практична природоохоронна діяльність формує у дітей навички природокористування. Тому ми раді , що долучилися до такої доброї,  великої справи в благоустрою територій школи та рідного села.

 

 

 

 

 

Завуч Малосмілянської ЗОШ І-ІІ ступенів

Танцюра А.В.


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!