Home » Фотоальбоми » “УРА!!!ДО ШКОЛИ!!”

“УРА!!!ДО ШКОЛИ!!”

Такі слова пролунали від дошкільників ДНЗ “Дзвіночок”,які вперше переступили поріг Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. З таким захватом, веселим настроєм та багатьма запитаннями ( “засипали” питаннями від садочка до школи ) малеча йшла на перше заняття “Школи майбутнього першокласника”.
Перша ранкова зустріч ” Твоє ім”я” дітлахам дуже сподобалась. На заняттях ми разом розробили шкільні правила, розгадували загадки, грали в гру “Іменний паравозик” на якій дітки отримали білети на проїзд в ньому, грали в гру ” Увага,прапорець”, “Пізнай по голосу”,виконували руханки.
“-Ми вже хочемо до школи ” – так сказали дошкільники сівши за парти. Наприкінці дітки отримали подаруночки.
Попрацювавши з такими енергійними, веселими, життєрадісними, оптимістичними хлопчиками та дівчатками дійсно переконуєшся, що це покоління підготовлене до навчання в Новій українській школі.

Вчитель початкових класів, Бак О.В.