Home » Фотоальбоми » Урочиста лінійка присвячена Дню українського козацтва.

Урочиста лінійка присвячена Дню українського козацтва.

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва та День захисника України.

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.

У цей день класні керівники провели   у своїх колективах  усні журнали, бесіди «Ми – нащадки козацької слави», які  були спрямовані  на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських – козаків. Учні початкової школи підготували  «Козацькі забави».

Педагогом-організатором було  підготовлено та проведено урочисту лінійку «З козаків візьмемо приклад». На якій учні  розповіли про свято Козацької Покрови, ознайомили присутніх з історією виникнення козацтва та їх звичаями. Переглянули відеопрецентації про історію виникнення козацтва.