Home » Мультимедіа » Урок-екскурсія в 1-2 класах

Урок-екскурсія в 1-2 класах

Є місце на землі,

Де забуваєш все на світі

Де чути звуки чарівні

І аромат весняних квітів…

Урок природознавства для учнів 1 та 2 класу, під керівництвом вчителів Олексієнко К.М. та Танцюри А.В., пройшов у вигляді екскурсії до лісу. Темою уроку були «Первоцвіти». Під час екскурсії діти ознайомились та пригадали назви квітів, які розквітають першими, мали змогу гарно роздивитися кожну рослинку. Під час прогулянки було обговорено багато тем: «Комахи», «Правила поводження в лісі», «Квіти, які занесені до Червоної книги» та «Чому потрібно охороняти природу».  Така форма проведення навчального заняття позитивно вплинула на емоційну сферу дітей, сприяла розвитку їхньої уяви, фантазії, мислення, сконцентрувала увагу на даній темі.