Home » Фотоальбоми » Весна – ранкова зустріч в 4 класі

Весна – ранкова зустріч в 4 класі

І так…закінчився навчальний тиждень…Остання пробна ранкова зустріч відбулася в 4 класі Малосмілянської школи під керівництвом Бак О.В на тему “Весна”. Чому саме весна? По-перше, пілотні школи НУШ якраз вивчають дану тему, а по-друге, хоча за вікном погода нас не дуже тішить, але на календарі березень місяць. На ранкове коло діток запросила музика весни, потім ми привіталися, позначили на емоційному термометрі настрій, діти сказали яку пору року люблять і за що, налаштувались на емоційну роботу “зарядивши” кульку позитивом.

Розгадавши ребус дізналися про яку пору року будемо говорити, за допомогою кубика Блума давали відповідь на запитання, грали в гру “Бережи подарунок” і відкривши його знайшли картинку підсніжника, обговорили як потрібно поводитись з рослинами, переглянули відео “Пробудження природи”. Дитиною дня була Соня в образі гномика Сонька. Чому саме вона? Недаремно Соня, тому що вона дуже любить поспати і ім”я її характеризує. Дівчинка нам повідомила про Міжнародний день сну. На кінець учні знайшли подарунок в портфелях.Це був чай, щоб прийшовши додому після уроків, діти в таку похмуру погоду закутались в плед та посмакували ароматним, запашним чаєм і згадали всі приємні моменти з свого життя.
Пройшов пробний тиждень ранкових зустрічей і можу сказати що такі зустрічі будуть проходити кожного дня в кожному класі. Дякую за плідну працю своїм колегам!!!Ви-молодці)))