Home » Фотоальбоми » Випускний вечір 2018

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

Випускний вечір 2018

Сьогодні, 8 червня 2018 року в  затишному залі Малосмілянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів зібралося дуже багато людей: учнів школи, вчителів, батьків і рідних школярів, а також  чимало гостей. Подія  незвичайна – хвилюючий та  довгожданий  випускний вечір  у цьому навчальному закладі. Цей день для випускників,  стає  часом з якого розпочався відлік   їх дорослого життя. До цього на протязі 9 років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала  майже рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі дорослого, самостійного життя.

І ось в приміщення школи починають входити випускники 2018 року. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас підкреслено вже дорослі. Радість, гордість  і  одночасно сум від того, що їх діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів, – на обличчях та в очах батьків випускників.

А сценарій  святкового заходу продовжується. Випускникам, директор школи – Кармазіна Олена Петрівна, вручає атестати про отримання середньої освіти. А далі лунають щирі, теплі слова вдячності та побажань  від випускників школи, педагогів, батьків. Випускників  та всіх присутніх привітав із такою урочистою подією голова Малосмілянської сільської ради Пономаренко І.М., який побажав випускникам щасливої долі та мирного неба, та завідувач методичним кабінетом відділу освіти Забарна Алла Петрівна.  Лунає спів чарівних пісень, звучать вірші, у ритмах вальсу випускники, їх батьки…

Шкільне свято випускного вечора в Малосмілянській ЗОШ І-ІІ ст. було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій.


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!