Home » Фотоальбоми » Випускний вечір в школі

Оголошення

Малосмілянська школа перший клас

 

Іменинники

Малосмілянська школа вітає іменинників!
Вітаємо

Бажаємо
Міцного здоров’я
Та мирного неба —
Це все, що для щастя
Насправді нам треба.
А ще щедрих усмішок,
Творчих натхнень,
Святкового настрою
В цей ясний день.

РОЗКЛАД ДЗВIНКІВ

1 урок 8.30 - 9.15
2 урок 9.25 - 10.10
3 урок 10.20 - 11.05
4 урок 11.25 - 12.10
5 урок 12.20 - 13.05
6 урок 13.15 - 14.00
7 урок 14.10 - 14.55

Архів новин

Випускний вечір в школі

До неба музика сягає, наче мрія,

І тане в квітах урочистий зал.

В очах у кожного і радість, і надія…

У школі випускний останній бал.

Сьогодні ми зібрались для прощання.

Все в нас і смутком, й радістю дзвенить.

Це свято зрілості, і свято розставання,

І майбуття прекрасна світла мить.

        Ось і настав цей день – день прощання зі школою. Попереду незвідана даль.  Позаду – батьківський поріг, розквітла калина, протоптана стежка у шкільному дворі, незрадлива мамина усмішка зі сльозою на щоці… Знайти себе, своє місце у житті, вирости і вижити, бути завжди людиною – що є святішого і дорожчого?
Подвір’я школи майорить різнобарв’ям квітів, святковим вбранням, добрими і щирими посмішками. Уся шкільна родина зібралася на традиційне свято випускного вечора, 9 червня 2017 року для них, цьогорічних випускників Малосмілянської школи,  стає  часом з якого розпочався відлік   їх дорослого життя. До цього на протязі 9 років було все зрозуміле і звичне: і школа, що стала  майже рідною домівкою, і  друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі дорослого, самостійного життя.

І ось у святковий зал  починають заходити випускники 2017 року. Їх не впізнати в чарівній сукні та елегантних костюмах. Вони такі гарні і водночас підкреслено вже дорослі. На обличчях та в очах батьків випускників радість, гордість і  одночасно сум від того, що їх діти вже виросли,  що їм  належить іти у світ широкий від батьківських порогів

Директор школи – Пруденко Дмитро Олегович, вручає свідоцтва  про базову загальну середню освіту. А далі лунають щирі, теплі слова вдячності та побажань  від випускників школи, педагогів, батьків. Зворушливі і щирі виступи прозвучали від першої вчительки Олексієнко Катерини Михайлівни, класного керівника Зеленської Лариси Борисівни. Випускників  та всіх присутніх привітав із такою урочистою подією голова Малосмілянської сільської ради Пономаренко І.М., який побажав випускникам щасливої долі та мирного неба.  

Випускники кружляють у прощальному вальсі, в якому поринають у спогади, мрії, сподівання, відчувають радість, смуток та світлу печаль…
Хвилюючим був цей день не лише у дітей. Не менше хвилювалися і їхні батьки. Відчували, як шалено б’ється серце, а то і зовсім десь зникав його стукіт, бо у вирій життя полетять їх пташенята. За давньою традицією, благословили в дорогу та провели випускників під аркою вишитих рушників. Шкільне свято випускного вечора в Малосміляньській ЗОШ було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій.     


Leave a comment

Допоможіть покращити сайт нашої школи!

Натисніть кнопку або перейдіть за посиланням та візьміть участь у опитуванні. Нам дуже важлива Ваша думка!

Допомога у покращенні сайту школи

ДОПОМОГТИ!