Home » Фотоальбоми » Всесвітній день Охорони праці

Всесвітній день Охорони праці

28 квітня весь світ відмічає День охорони праці, наша школи не лишилася осторонь цього свята. На передодні цього дня в Малосмілянській школі пройшли заходи:

• проведено урок « Всесвітній день охорони праці»;
  • проведено конкурс малюнків на тему «Охорона праці очима дітей»
  • Оформлено стенд, присвячений Дню охорони праці з питання «Безпека праці та здоров’я під час виробництва та використання хімічних речовин».

Головною подією в цей день стала те, що Оргкомітет конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» визначив переможців 7 регіонального туру і прийняв рішення додатково відзначити грамотами навчальні заклади, учні яких надіслали найбільшу кількість робіт на конкурс. Церемонія нагородження відбулася в Черкасах, на якій Малосмілянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів увійшла в сімку і отримала подяку за участь у конкурсі.

Хочеться виразити подяку всім учням школи, які приняли участь у конкурсі! Так тримати!