Home » Мультимедіа » Всеукраїнський урок доброти

Всеукраїнський урок доброти

Малосмілянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, взяла участь у проведенні 4 жовтня 2018 року «Всеукраїнського уроку доброти» та долучилася до встановлення рекорду України – «Наймасовіший урок добра в начальних закладах, проведений впродовж одного дня». Сьогодні, 4 жовтня, у всіх класах з 1-9, за спеціальним розкладом, пройшли уроки доброти та гуманного ставлення до тварин. Всі уроки були цікаві, різноманітні та яскраві! Дякую всім класним керівникам (Бак О.В., Шарлай Н.А., Танцюра А.В., Гончаренко В.О., Коваленко Л.Л., Зеленська Л.Б., Дьогрик О.М., Приймак А.А.) та педагогу-організатору (Гурбеля О.В.) за якісно проведену роботу! Ви кращі!!!