Home » Відео » Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

У Малосмілянській школі вшанували Героїв Небесної Сотні

Підготувала і провела захід  педагог організатор Гурбеля О.В., спільно із класним керівником 9 класу Коваленко Л.Л.

Зі сльозами на очах, пройшла година пам’яті присвячена Небесній Сотні під гаслом «Зима у вогні», учні мали можливість вкотре пригадати події зими 2014 року.

Під час заходу було запаллено свічку пам’яті, учні слухали вірші під пісню «Пливе кача», короткі біографічні довідки про перших загиблих, переглянули відео про розстріл мирної демонстрації.

Вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, подякували Героям за їхню мужність та відвагу.

Хочеться вірити, що через короткий час на нашій неньці-Україні запанує довгоочікуваний мир. Ми можемо і хочемо бути процвітаючою європейською державою. Нарешті закінчяться всі негаразди і на думку приходять слова нашого Гімну «Запануєм і ми браття у своїй сторонці».

Слава Україні!