Home » Батьківські збори » Загальношкільні батьківські збори

Загальношкільні батьківські збори

15 грудня в Малосмілянській загальноосвітній школі І-ІІ ступені пройшли загальношкільні батьківські збори. Захід почався зі свята “Андріївські вечорниці”, на яких учні 5-9 класів вміло показали народні традиції та обряди, та дали можливість своїм батькам побачити справжні таланти своїх дітей.  На такій позитивній ноті продовжились батьківські збори, під час який директор школи Пруденко Д.О. розповів про новий Закон освіти.

Продовжила збори заступник директора з навчально-виховної роботи Танцюра А.В. на тему«СПІВПРАЦЯ ШКОЛИ І СІМ’Ї У РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА», під час бесіди з батьками хотілося донести найголовніше, що повинна бути присутня плідна співпраця, тільки тоді ми зможемо досягти всіх поставлених цілей.