Home » Мультимедіа » Заходи вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України в Малосмілянській ЗОШ протягом 17.02 – 24.02.2016 р. було проведено цикл заходів присвячених річниці Революції Гідності: Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

17.02 класними керівниками був проведений   Єдиний урок

«А Сотня відлетіла в небеса…»

В понеділок 20 лютого учні декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічки пам’яті. відбувся  перегляд документального фільму «Рейд. Сила нескорених», під час якого учні побачили реальні події, які відбувалися на Майдані.

На виховній годині 21.02  на тему «Революція Гідності та Свободи: як це було…» учні мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції та її героїв, також було показано відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу, відданість волонтерів та підтримку усього населення. Цікавим та змістовним був круглий стіл «Моя громадянська позиція», який відбувся 24 лютого. Ведуча нагадала присутнім про героїчні події тих  «чорних» днів листопада 2013 р. – лютого 2014, про початок національної революції. Розповідь супроводжувалась документальними кадрами. Насамкінець усі присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Ми не маємо права забути, що  Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.

Завуч школи

Танцюра А.В.