Home » Фотоальбоми » «Злови зв’язок з Землею»

«Злови зв’язок з Землею»

Можна багато розмірковувати і говорити про екологічні проблеми, шукати «винуватців» і дискутувати про те, як вберегти навколишнє середовище. Але кожен із нас має робити реальні кроки назустріч світлому майбутньому нашої планети Земля.
Наша Малосмілянська ЗОШ І-ІІ ступенів уже робить ці кроки: цього тижня було проведено ряд заходів під загальною назвою: «Злови зв’язок з Землею». Девіз тижня:
Земля, наша рідна Плането!
Ми чуєм твій стогін і біль.
Благаєш порвати тенета
Бездушних людей.
Тиждень розпочався з урочистої лінійки біля тематичного стенда.

Учні розказали про те, як діяльність людини впливає на нашу планету, про історію акції «Година Землі» і про її необхідність та актуальність. Після лінійки всі школярі переглянули відеоролики про біорізноманіття планети, прийняли участь у конкурсі малюнків на тему: «Планета людей у небезпеці», класні керівники разом з учнями та батьками виготовили інформаційні стіннівки, а також розклеїли листівки в с.Мала Смілянка та с.Холоднянське. Вчителі: біології Приймак А.А. та географії Дьогрик О.М. провели інформаційну годину: «Ліс-наше багатство» (до Міжнародного дня лісу-21 березня), квест «Вода-скарб»(до Міжнародного Дня води -22 березня), розважальну конкурсну гру «Унікальна фауна Землі» (до Міжнародної акції «Година Землі»-24 березня), експрес-турнір «Народжені літати» (до Міжнародного Дня птахів -26 березня).
Мільйони людей щороку долучаються до Години Землі. Під час якої люди та організації на одну годину символічно вимикають зайве освітлення та електроприлади, щоб об’єднатися та показати готовність до дій заради майбутнього планети. Мета Години Землі – привернути увагу до екологічних проблем та надмірного споживання природних ресурсів.
24-го березня о 20:30 разом із цілим світом вимкни світло на годину, щоб долучитися до всесвітнього природоохоронного руху – Години Землі 🌍
Наша школа усвідомлює необхідність залучення уваги до екологічних проблем та пошуку шляхів їх вирішення на рівні кожної людини. Головне, що ми не просто діємо, а закликаємо до активних дій всю громадськість.

Приймак А.А.,

вчитель хімії, біології, основ здоров’я