Home » Фотоальбоми » Зустріч з пожежною службою

Зустріч з пожежною службою

З метою ознайомлення школярів з професією пожежника та правилами пожежної безпеки 6 червня 2017 року в Малосмілянській загальноосвітній школі була проведена бесіда та екскурсія біля пожежної машини.

Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Cтарший пожежний рятувальник пожежної частини розповіла, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися огляд пожежної машини та її наповнення, а також кожен зміг уявити себе пожежником та спробувати гасити уявну пожежу водою. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти.  Під час зустрічі старший пожежний рятувальник звернула увагу учнів на  причини  виникнення пожеж та їх запобігання, розповів як правильно діяти у разі пожежі.

Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам Смілянської пожежної частини  за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!